Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015

Η Μεδεών Κατούνας πέρασε άνετα με 0-4 από την Χρυσοβίτσα

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: Τζένη Παπαδημητρίου

Άνετη επικράτηση για την ομάδα της Κατούνας που νίκησε εύκολα εκτός έδρας την ομάδα της Χρυσοβίτσας με 0-4!
       Η φιλοξενουμενη ομάδα μπήκε δυναμικά στον αγώνα και στο 5' λεπτό του αγώνα έβαλε το πρώτο γκολ με το Νο 9 Μπρούμος Βασίλης. Η γηπεδούχος ομάδα προσπάθησε να ισοφαρίσει αλλά τελικά δεν τα κατάφερε και στο 29' λεπτό περίπου η Κατούνα  κατάφερε και διπλασιάσει τα τέρματα της με τον Μίλτο Λιότσο.
    Με την έναρξη του Β' ημιχρόνου και στο 60 'λεπτό του αγώνα η φιλοξενουμενη ομάδα πέτυχε το τρίτο γκολ με τον βετεράνο Κώστα Τζαβίδη και ολοκλήρωσε την νίκη στο 70' λεπτό με το τέταρτο γκολ που πέτυχε ο Θεοδωρέλος Γιάννης.......

Γενικά η φιλοξενουμενη ομάδα ΜΕΔΕΩΝ - ΚΑΤΟΥΝΑΣ ήταν καλύτερη και πιο οργανωμένη από την Α.Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ γιαυτό έφυγε και με την νίκη.

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ:

Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ:
Μπλαχουρας Λ, Μπουρας Α, Χαντζης Γ, Ζορμπας Χ, Γαντζουδης Τ, Δράκος Δ, Ζορμπας Η, Ζορμπας Σ, Ρουσαι Βασίλης, Ζορμπας Β, Μπλαχουρας Χ.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ:
Κολοκουρας Χ, Γκολιας Πάνος,  Μακρης Ι, Μαζαρακης Λ,  Καρελακης Ορέστης,  Αυδης Λάμπρος.

ΜΕΔΕΩΝ - ΚΑΤΟΥΝΑΣ: Μπουμπουλης Δ, Γουρουνας Δ, Μουχας Χ, Ζωγακης Γ, Μαυροματης Δ,  Μπακαδημας Α,  Τζαβιδης Κ,  Λιοτσος Β,  Μπρουμος Β,  Λιοτσος Μ, Τατσελος Δ.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ: Θεοδωρελος Ι,  Πατουλας Π,  Ζαρκαδουλας Χ, Γουρουνας Π, Τσιλιμαντος Ν.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ:
Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ: Ζορμπας Β, με Μακρη Ι, Γαντζουδης Τ με Γκολια Π, Ζορμπας Η με Μαζαρακη Λ.

ΜΕΔΕΩΝ - ΚΑΤΟΥΝΑΣ: Μουχας Χ με Θεοδωρελο Ι, Τατσελος Δ με Τσιλιμαντο Ν, Μπρουμο Β με Πατουλα Π.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α' ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ: ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β' ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗ: ΚΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ : ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΤΟΠΙΝ ΚΛΗΡΩΣΗΣ: ΔΡΑΚΟΣ Θ.