Τρίτη 1 Νοεμβρίου 2016

Δυνατή στο γήπεδό της η Χρυσοβίτσα κέρδισε με 2-0 την Κωνωπίνα

Στον αγώνα που διεξήχθη στο γήπεδο της Χρυσοβίτσας, στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Γ΄κατηγορίας, η γηπεδούχος ομάδα νίκησε με 2-0 την Κωνωπίνα. Στο β' ημίχρονο τα γκολ.

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: Τζένη Παπαδημητρίου

Ο αγώνας ξεκίνησε στις 3:00 μμ στο γήπεδο της Α. Ε ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ με την Α. Ε Κονοπινας. Οι δύο ομάδες μπήκαν δυναμικά στον αγώνα χάνοντας αρκετές ευκαιρίες. Τελικά το πρώτο ημίχρονο έληξε άνευ τερμάτων.
Α' ημίχρονο: 0 - 0
    Στο Β' ημίχρονο και στο πρώτο δεκάλεπτο η γηπεδούχος ομάδα σημείωσε το πρώτο γκολ με το Νο: 8 Ζορμπάς Σταμούλης. Το 2-0 για την γηπεδούχο μπήκε ύστερα από πέναλτι από το Νο 4 Σπύρο Ζορμπά του Δημ.....

ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ: 2 - 0

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Πατροπουλος Αθανάσιος
Α'Βοηθος: Γκουτσελης Νικόλαος
Β'βοηθος: Ροδατος Γεράσιμος
Νοσηλευτρια: Καπνιση Ιωάννα