Κυριακή 28 Ιουλίου 2019

Ο ΧΑΝΤΑΚΙΑΣ πέτυχε γκολ με τη φανέλα της Τσέρνο Μόρε στο πρωτάθλημα Βουλγαρίας [ΒΙΝΤΕΟ]

Το πρωτάθλημα Βουλγαρίας για τη νέα αγωνιστική περίοδο 2019-2020 βρίσκεται σε εξέλιξη με τον νεαρό Αιτωλοακαρνάνα αμυντικό, Δημήτρη Χαντάκια, να δείχνει πως είναι ικανός να… αναγεννηθεί μέσω της συγκεκριμένης συνεργασίας.
        Σε αυτή την τρίτη αγωνιστική είχαμε την ευκαιρία να δούμε τον πρώην παίχτη του Παναιτωλικού να σημειώνει ένα ακόμη γκολ στα γήπεδα της Βουλγαρίας...

Η γκολάρα του Χαντάκια με κεφαλιά..

Πιο συγκεκριμένα, το γκολ που σημείωσε στο 23ο λεπτό ήταν το πρώτο σε επίσημο παιχνίδι με τη φανέλα της Τσέρνο Μόρε....

Δυστυχώς, αυτό το όμορφο γκολ δεν κατάφερε να φέρει το τρίποντο στην γηπεδούχο ομάδα καθώς στο 78ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν σε 1-1, αποτέλεσμα, που έμελλε να είναι και το τελικό

Επιμέλεια: Παρασκευάς Μάζης